Anita Przybył | Devoxx

Anita Przybył
Anita Przybył Twitter

From Freelancer

Trener umiejętności miękkich, psycholog. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Od kilku lat związana z branżą HR. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych m.in. komunikacji, budowania zespołu, asertywności, rozwiązywania konfliktów. Przez kilka lat odpowiadała za rozwój pracowników w LG Electronics. Wyznaje pogląd, że bycie wykwalifikowanym specjalistą to za mało, a wysoko rozwinięte kompetencje społeczne są niezbędnym elementem sukcesu ludzi i całych organizacji.

method_archi Methodology & Culture

Liderem być.

Conference

Zostałeś liderem lub w najbliższej przyszłości nim zostaniesz? A może masz taki cel by kiedyś się nim stać? Wczoraj byłeś kolegą, dziś jesteś szefem? Wchodzisz do zupełnie nowego zespołu jako lider? Masz za zadanie zarządzać, a Ty nie wiesz co to właściwie znaczy? Jak poradzić sobie z grupą indywidualistów? Jak zrobić z grupy ludzi zgrany zespół? Jak zbudować autorytet? Jak sprawić, żeby byli zmotywowani i zaangażowani? Chcesz się dowiedzieć co Ty możesz zrobić, na co masz wpływ? Od czego zacząć?
Dam Ci krótką instrukcję obsługi, starter z którym zaczniesz swoją przygodę z przywództwem. Pokażę Ci jakie do przywództwa mają podejście najlepsi oraz powiem jaki będzie Twój pierwszy krok.