Anita Przybył | Devoxx

Devoxx Poland 2019
from Monday 24 June to Wednesday 26 June 2019.

Trener umiejętności społecznych, psycholog, coach. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych m.in. komunikacji, zarządzania zespołem, asertywności, inteligencji emocjonalnej. Przez kilka lat odpowiadała za rozwój pracowników w LG Electronics. Aktualnie trener freelancer. Wyznaje pogląd, że bycie wykwalifikowanym specjalistą to za mało, a wysoko rozwinięte kompetencje społeczne są niezbędnym elementem sukcesu ludzi i całych organizacji.

Impostor syndrome - czyli hamulec rozwoju. Czym jest, czy dotyczy ciebie i jak sobie z nim radzić.

Conference

Większość swoich sukcesów w pracy i nauce uważasz za przypadek? Swoją pozycję najwyraźniej osiągnąłeś jedynie dzięki łutowi szczęścia? Twoi współpracownicy ewidentnie mają lepsze kwalifikacje niż ty? Boisz się, że kiedyś ktoś odkryje, że w rzeczywistości jesteś niekompetentny?

Syndrom Oszusta: czy dotyczy także Ciebie? Czym właściwie jest ten syndrom? Czym się objawia oraz jak sobie z nim radzić?

Zmotywuj swój zespół

Quickie

Ani wysokie wynagrodzenie, ani ponadprzeciętna inteligencja, ani wysokie kwalifikacje zespołu nie sprawią, że osiągnie on pożądane rezultaty jeżeli zabraknie motywacji. Jak sprawić, by ludziom chciało się chcieć? Jakie mechanizmy rządzą ludzką motywacją? Kijem ich, a może marchewką? Kary i nagrody w ogóle działają? Jeśli tak, to w jakich warunkach? Jaki kontekst stworzyć, by angażować ludzi?

Sign-in
Make sure to download the Android or iOS mobile schedule.